úterý 30. června 2015

Hustokruťák na Facebooku

Ahoj s blížícím se startem závodu napříč Evropou TRANSOCONTINENTAL RACE jsem založil facebookové stránky www.facebook.com/kilometrzakilometrem ,kde můžete sledovat mě na trase, mé strasti a slasti. Prostě pěkně koncentrované zážitky.

Taky připomínám, že už tento víkend začíná velmi populání extrémní závod na 1000 mil. www.1000miles.cz

Mějte krásný den. Husťák

PS omlouvám se za dlouhodobou nečinnost, bral jsem si momentálně nejlepší ženu na světě, a když to šlo trávil jsem nekonečné hodiny v sedle.


3 komentáře:

 1. No Zbynku, budu drzet palce.. Tohle je teda neco!
  MSF! 12:)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná příroda. Přestěhovali jsme se sem asi před patnácti lety a založili stáj s klusáky. Miluju, když můžu jet projet koně do přírody, je mlha, nebo takový ten opar, kterým se ale už pomalu prodírá slunce. Kůň je plný energie, protože je čerstvý z rána, zároveň ale není rozespalý, stejně tak já... Naprosto famózní. Někdy se zastavte, svezeme se. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super, určitě Vás budu na sociálních sítích sledovat, jsem totiž velkým fanouškem všech různých disciplín, které se točí okolo cyklistiky :-) Takže nepohrdnu ani pohodovou silničkou a někdy se rád zapotím na trailu v lese. Teď jsem byl navíc zavřený přes zimu v dílně (kvalitně oblečen v pracovním oděvu) a přestavil si komplet kolo, tak jsem na to zvědav :-)

  OdpovědětVymazat

Každý komentář potěší